![featured image](https://www.trelokouneli.gr/wp-content/uploads/2019/07/863905.jpg)
Στη Θεσσαλονίκη βρίσκεται από το μεσημέρι της Παρασκευής (19/07) ο Φάμπιο Κοεντράο, ο οποίος βρίσκεται πολύ κοντά στο να γίνει μέρος του ρόστερ των νταμπλούχων Ελλάδας.
Ο Πορτογάλος αριστερός μπακ τα έχει βρει σε όλα με τον «δικέφαλο» του Βορρά και αναμένεται να υπογράψει διετές συμβόλαιο συνεργασίας.
Ο 31χρονος άσος είναι ο εκλεκτός του Αμπέλ Φερέιρα για τη θέση του αριστερού μπακ και όλα δείχνουν πως θα αποτελέσει το επόμενο μεταγραφικό απόκτημα των «ασπρόμαυρων».