![featured image](https://www.trelokouneli.gr/wp-content/uploads/2020/01/img_5241.jpg)
Όταν είσαι απηυδισμένος, Θρακιώτης κι έχεις… έμπνευση, τότε δημιουργείς μία τέτοια πινακίδα για να «διώξεις» όσους… μολύνουν τον περιβάλλοντα χώρο σου.
[expander_maker more=»Διαβάστε περισσότερα» less=»…»]
Η πινακίδα της φωτογραφίας είναι 100% αληθινή και τοποθετήθηκε στο κέντρο της Κομοτηνής, στα ΚΤΕΛ.
Μέσω αυτής ο δημιουργός της θέλει να αποτρέψει τους περαστικούς από το να χρησιμοποιούν τον χώρο αυτό, για την βιολογική τους ανάγκη κάτι που το έκαναν κατ’εξακολούθηση με αποτέλεσμα να μυρίζει ολόκληρη η περιοχή πολύ άσχημα.
Στην ταμπέλα αναγράφεται επίσης: «Κατράς κιαρατά, α τα κόψου τα καζέλιας», που σε ελεύθερη μετάφραση θα πει «ουρείς ‘κερατά’, θα σου κόψω τους όρχεις». [/expander_maker]