![featured image](https://www.trelokouneli.gr/wp-content/uploads/2019/06/861296.jpg)
Πλήθος κόσμου συγκεντρώθηκε νωρίς το απόγευμα της Παρασκευής στο Σύνταγμα, για να υποδεχτεί τον Γιάννη Αντετοκούνμπο, ο οποίος επισκέφτηκε κατάστημα γνωστής αλυσίδας στο κέντρο της Αθήνας.
Νωρίτερα ο Γιάννης Αντετοκούνμπο βρέθηκε στο Ζάππειο Μέγαρο, όπου επιβεβαίωσε ότι θα βρίσκεται κανονικά με την εθνική Ελλάδας στο Παγκόσμιο Κύπελλο της Κίνας.
Δείτε τις φωτογραφίες από την επίσκεψη στο Σύνταγμα…
Φωτορεπορτάζ: Γιάννης Κέμμος